Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia Lumia 535 Dual SIM

4 500 МКД

Се продава од: Stefanija 11 дек. 00:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Nokia
Модел
Lumia 535
Телефонот е нов, некористен, донесен од Швајцарија и коридан на Швајцарска картица.
25 месеци гаранција.
Телефонот е dual SIM.
Stefanija
Leaflet
Кон почеток