Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia Lumia 535

6 000 МКД

Се продава од: Adem 11 јан. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Nokia
Модел
Lumia 535
Shes Nokia Lumia 535
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации