Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Microsoft Lumia 535 NOV Neotvoren kupen od Vip

8 500 МКД

Се продава од: Mario 06 мар. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Модел
Lumia 535
Se prodava Microsoft Lumia nov neodpakuvan so 2 godini garancija kupen od VIP operator

5 inci ekran
5mp predna i zadna kamera
Microsoft Windows Phone 8.1

8500 denari

poveke info za telefonot videte tuka:
http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535-6791.php

kontakt tel
078 497 639
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации