Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia Lumia 535

60 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 15 јан. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

LG G4 top sostojba 200 EUR
iPhone 6 Neverlock Kako Nov 350 EUR
Samsung Galaxy S6 edge 290 EUR
iPhone 7 plus 128giga NEVERLOCK 360 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Nokia
Модел
Lumia 535
Nokia Lumia 535 Cena
Boja bela
kako nov
Raboti samo na Tmobile karticka
Pismema Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
Sproti Glavnata posta (na avtobuskata)
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Iphone ekrani po najpovolni ceni 0 MKD
iPhone 5s top sostojba 0 EUR
Samsung Galaxy S8 plus 290 EUR
Samsung Galaxy S6 Top Sostojba 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации