Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A20e

7 500 МКД

Се продава од: mihaela jordeva 17 ноем. 09:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Samsung
Модел
A20e
Nov
32GB
mihaela jordeva
078713488
Leaflet
Кон почеток