Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Grand Prime so IGO navigacija

3 000 МКД

Се продава од: Кире 14 јан. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Samsung Galaxy Grand Prime, исправен, батерија еднаш сменета при нормална работа трае 1 ден, работи на сите мрежи, стаклена фолија, силиконска маска, полнач, инсталирана IGO PRIMO навигација за сите видови возила (камион, кола, автобус ...) со 16 GB мемориска картица заради мапите на навигацијата. Цена 4300 денари,а без мемориска картица и навигација 3000 денари. Без замени!!! Телефонот не кочи, јас прв корисник, купен нов од Нептун пред 4 години, и за тој вид на телефон е во беспрекорна состојба.
Повеќе инфо на 075308919
Кире
075308919
Кон почеток