Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung S8 64GB full box

240 ЕУР

Се продава од: Besim 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој производ за 1.600 МКД / месечно

From
Store
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Samsung
Модел
Drug model
Se prodava Samsung Galaxy S8 komplet so kutia polnac i slusalki telefonot e kako nov, za poveke info br 071 990 696
Leaflet
Кон почеток