Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A12 nov

10 200 МКД

Се продава од: KОЛЕ 15 апр. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A12
Prodavam nov nekorsten pod garancija mobilen telefon Samsung A12 najnov model
kupen 12000 den od A1
prodazna cena 10200 den
Kole 070308182
KОЛЕ
070308182
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации