Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A12

10 200 МКД

Се продава од: andriana ristevska 15 апр. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A12
Prodavam nov nekorrsten pod garancija mobilen telefon Samsung A12 kupen od A1,

najnov model cena kupen 12000 den

prodazna 10200 den

KOLE 070308182
andriana ristevska
070308182
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации