Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy A12 nov TMobile so garancija

150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dm Store 15 септ. 16:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dm Store

Dm Store

27 Огласи во продавницата

SE VRSI OTKUP NA MOBILNI TELEFONI I TABLETI 0 EUR
MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN 13 000 EUR
iPhone 12 128giga nov T-Mobile garancija 690 EUR
Sony PS4 Pro 1 tera 230 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A12
Raboti na site mrezi
Dm Store
Продавница за мобилни телефони сервис и галантерија otkup ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta Makedonija
Посетете ја нашата продавница
ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар) Прикажи на мапата
070444425
http://pazar3.mk/dmstore
Dm Store
070444425
Leaflet
Dm Store

Dm Store

27 Огласи во продавницата
iPhone 8 gold 180 EUR
iPad 5 2019 190 EUR
Mercedes-Benz A180 CDI neuvezuvan 13 000 EUR
IPHONE 12 NOV NEOTPKUVAN 680 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации