Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A20

7 999 МКД

Се продава од: Mukremin tairovski 21 окт. 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A20
telefonot e nov ne e koristen. 0000 km.garancija ima 2 godini.
Mukremin tairovski
078757955
Leaflet
Кон почеток