Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung a20 i samsung a5 so skrsen ekran

0 МКД

Се продава од: Oliver Stojanovski 30 јан. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A20
Prodavam samsung a20 i samsung a5 so skrseni ekrani.
Oliver Stojanovski
071 236 034
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации