Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy A20e

7 999 МКД

Се продава од: Mukremin tairovski Вчера 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A20e
Telefonot e nov ne e koristen Garancija ima 2 godini.
Mukremin tairovski
 
078757955
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации