Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung galaxy

9 500 МКД

Се продава од: Filip 23 јан. 00:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A21s
Prodavam samsung galaxy a21s nov full pack, so 2 godini garancija od a1, neaktiviran e. Moze zamena za iphone 8 so moja doplata
Cenata ne e fiksna, ima prostor za dogovor
Кон почеток