Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A3 White NOV 2 godini Garancija

200 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 04 фев. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A3
Telefonot e nov neotpakuvan kupen vo vip pred 2 dena .. So garancija od 2 godini od vip operator

Mozna zamena samo iphone 6 so moja doplata
Aleksandar
078396999
Leaflet
Кон почеток