Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung A40

8 500 МКД

Се продава од: Aleksandar 09 ноем. 21:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A40
Nov A40 so 14meseci garancia
Aleksandar
071356973
Leaflet
Кон почеток