Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung A5 2017 Staklo socuvan full pack

100 ЕУР

Се продава од: Martin 22 апр. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A5
Samsung A5 2017 staklo socuvan bez grepka i bez nikakva mana full pack kako nov neverolack raboti na site mrezi isto taka drzi i mnogu baterija vredi da se vidi mozna e i zamena za drug telefon..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации