Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A5 (2016)

220 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 09 фев. 06:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Iphone X 630 EUR
Iphone 7 plus 270 EUR
Angliski buldog kucenca 0 MKD
Samsung Galaxy J3 2016 5 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A5
Samsung Galaxy A5 (2016)
Cena 220 evra
Boja Bela
16 Giga
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismena Garancija T Mobile
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor do Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
KAJ TRITE KULI SPROTI BLIZOO
ul: Vidoe Smilevski Bato 43-lokal 9
Kontakt Telefon 070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 Edge 400 EUR
LG G6 120 EUR
LG K8 6 500 MKD
Samsung Galaxy A5 2016 top sostojba 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации