Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A5 2017

160 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 04 фев. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J5 2017 4 000 MKD
iPhone 5s 32Giga Kako Nov 240 EUR
Samsung Galaxy J7 2017 210 EUR
Samsung Galaxy S9 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A5
Samsung Galaxy a5 2017
Цена: 160€
Боја:Blue Mist
Сим Картички:Работи на сите оператори
18 месеци operatorska garancija
Нов/Користен : Користен
📞Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5 Наспроти ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
iPhone 6 Gold Kako Nov 300 EUR
HUAWEI P10  LITE  NOV 230 EUR
iPhone 5s top sostojba 0 EUR
Samsung Galaxy S7 edge DUOS 400 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации