Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A5 2017

5 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 фев. 22:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Iphone 7 230 EUR
Samsung Galaxy Note 8 250 EUR
iPhone 6s 180 EUR
Samsung Galaxy S8 330 EUR
Samsung Galaxy A5 2017 5500 denari
32 giga memorija
3 giga RAM
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Visit our store page
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Show on the map
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 Gold Top Sostojba 400 EUR
Samsung Galaxy S7 180 EUR
LG G2 7 000 MKD
Huawei P20 Pro 360 EUR
Кон почеток