Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA Samsung A5 2017 Black

130 ЕУР

Се продава од: Emre 23 ноем. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Струга
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A5
Telefonot e koristen samo 2 nedeli, bez grebki fabricna sostojba. Extra socuvan bez zameni.
Leaflet
Кон почеток