Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A50 128GB 4GB RAM

200 ЕУР

Се продава од: Дритон 11 јан. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A50
А50 во одлична состојба.
Дритон
071884626
Кон почеток