Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Otkup na mobilni telefoni

0 МКД

Се купува од: Xxx 18 септ. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Vrshime otkup na novi i polovni mobilni
Samsung Galaxy A12 A32 A52 A72
Galaxy S10 S20 S21 + ultra
Huawei P20 P30
Y5 Y6 2018/2019
Iphone 8 8+X Xs Xs Max
Iphone 11 / 11 pro max 12 pro max
GALAXY A21S A41 A51 A71
NOVI I POLOVNI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации