Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava samsung galaxy A750FN/DS

10 000 МКД

Се продава од: Festim 17 окт. 19:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A7
Se prodava samsung galaxy A7 donesen od germanija raboti perfektno
Leaflet
Кон почеток