Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A7(2018)

7 000 МКД

Се продава од: Toni 22 ноем. 08:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A7
Се продава А7 ,златна боја ,фул пакување,купен од Вип ,многу сочуван
Leaflet
Кон почеток