Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Samsung Galaxy A70 uste pod garancija

200 ЕУР

Се продава од: Filip 02 ноем. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A70
Telefonot e uste pod garancija bez grebka isto kako novv full pack.
Leaflet
Кон почеток