Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A8 2018

12 000 МКД

Се продава од: Dine 16 септ. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A8
Se prodava Samsung A8 2018 vo odlicna sostojba so garancija od T-mobile
Leaflet
Кон почеток