Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Core Prime

10 000 МКД

Се продава од: Dimitar 28 ноем. 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Se prodava
Telefonot e nov nekoristen deneska e zemen ima garancija 1 godina
Dimitar
075276800
Leaflet
Кон почеток