Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Grand Prime

Се продава од: Zlatko 06 јун. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 650 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy Grand Prime
Samsung grand prime duos
Huawei y5 II
Нема посетени огласи
Кон почеток