Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Grand Prime Duos

4 000 МКД

Се продава од: Igor 05 септ. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Samsung
Telefonot e vo super sostojba, ima opcija za koristenje na 2 SIM karticki istovremeno, ekranot e celosno zacuvan samo zastitnata folija e malku izgrebana inaku se ostanato e zacuvano. So telefonot sleduva i gratis silikonska maska. Za povekje informacii --> 070 692 734 - Igor
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации