Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG GALAXY J3 2016

2 500 МКД

3 000 МКД

Се продава од: Сашо 22 ноем. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J3
Продавам добро сочуван SAMSUNG GALAXY J3
2016, две години не е користен
Сашо
077970904
Leaflet
Кон почеток