Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J3

5 300 МКД

Се продава од: Zoja 29 ноем. 09:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J3
Nov od salon, nekoristen, VIP garancija.
Leaflet
Кон почеток