Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J3 2016

3 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 03 окт. 08:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

64 Огласи во продавницата

iPhone 7 Plus  230 ЕУР
Iphone 5s 50 ЕУР
Samsung Galaxy Note 8 290 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A50 NOV 240 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J3
📲 Samung Galaxy J3 2016
3500 Денари
3 Месеци Писмена Гаранција
Отклучен на сите Сим Картички
Користен 🔍
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil @ Mk Mobil @ Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Посетете ја нашата продавница
Иван Козаров Бр 24 Прикажи на мапата
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

64 Огласи во продавницата
Huawei  Mate 20 Lite 7 500 МКД
Huawei Y6 -18 75 ЕУР
Samsung Galaxy Note 4 80 ЕУР
Samsung Galaxy A10s 6 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации