Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J3 2016

120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 02 мај 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J5 2016 7 000 МКД
Servis za dekodiranje na mobilni telefoni 0 МКД
Samsung Galaxy S8 420 ЕУР
iPhone 6 Neverlock Kako Nov 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J3
☆Samsung Galaxy J3 (2016)
☆ (Користен )
☆ Eвропски Модел
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
iPhone 6 Plus 300 ЕУР
Huawei P8 Lite 120 ЕУР
Sony Xperia GO 3 000 МКД
Samsung Galaxy S5 170 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации