Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy J4 Plus

9 000 МКД

Се продава од: artan Денес 01:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J4 +
Продавам нов 1 недела служен телефон
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации