Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung J5 2017

11 500 МКД

Се продава од: Vlade Jurukovski 05 септ. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
telefonot ne e priklucen
Vlade Jurukovski
072309346
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации