Македонски | Shqip | English |

Nov Neotpakuvan Samsung Galaxy J5

Се продава од: Sandra 07 јун. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

11 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5
Се продава нов неотпакуван Samsung J5 2017
Нема посетени огласи
Кон почеток