Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 ,2GB Ram ,Interna 16GB, 5500 den

5 500 МКД

Се продава од: Kiril 17 фев. 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
Telefonot e prilicno socuvan so 8 cora jadro e,ima predna i zadna kamera ,video recording, radio
2GB Ram ,internal storage 16GB
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации