Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Samsung Galaxy J5

5 000 МКД

Се продава од: Христина Костадинова 22 мар. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
Tel e vo ispravna sostojba za povise informacii kontakt robert 078360807
Христина Костадинова
  Online
+38978360807
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации