Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung J5 2017

3 900 МКД

Се продава од: Aleksandar 17 дек. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
Prodavam Samsung J5 2017 kako novi 2 crn i zlaten
kako novi
Aleksandar
070 252 934
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации