Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5

6 000 МКД

Се продава од: Dejan 29 ноем. 09:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
Samsung j5 2017 gold pod garancija uste 6 meseci telefonot e staklo
Leaflet
Кон почеток