Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2017

250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 16 авг. 12:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Htc Оne М9 super sostojba 220 ЕУР
iPhone 6 330 ЕУР
Samsung Galaxy S7 Silver 400 ЕУР
Iphone 7 plus kako nov 280 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
☆Samsung Galaxy J5 2017 (telefonot e nov nekoristen)
☆ Цена 250 evra
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција 12 meseci
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)
●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.
♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )
Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Iphone 6 super sostojba 280 ЕУР
LG L Bello D mobile 5 500 МКД
Iphone 6 64 giga 100 ЕУР
Samsung Galaxy A5 2017 160 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации