Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2017

5 500 МКД

Се продава од: Anik 19 јун. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5

Star 1 godina od t mobile
Perfektno zacuvan bez zabeleska
Kon info 072700008
Leaflet
Кон почеток