Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2017

4 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 26 дек. 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 4 3 500 MKD
Samsung Galaxy a3 2017 120 EUR
Samsung Galaxy A40 120 EUR
Samsung Galaxy S6 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
Samsung Galaxy j5 2017 4000 denari
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone 8 plus 450 EUR
SERVIS DEKODIRANJE I PROMENA NA EKRANI 0 MKD
Samsung Galaxy A5 2017 160 EUR
Sony Xperia E5 nov nekoristen 150 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации