Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung J5 2016 Nov Nekoristen

180 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 29 мај 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy s9 plus 380 ЕУР
Sony Xperia E5 Nov Nekoristen 150 ЕУР
Samsung Galaxy Note 4 250 ЕУР
Samsung J5 2017 6 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
☆Samsung Galaxy J5 2016 ( НОВ )
☆2 godini garancija
☆Отклучен на сите оператори
☆Топ Перформанси
Можност за праќање преку карго

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Huawei P8 Lite 7 500 МКД
Samsung Galaxy J5 2016 7 000 МКД
Samsung Galaxy J3 2016 4 000 МКД
Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации