Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Samsung Galaxy J5 2016

200 ЕУР

Се продава од: Muhamed Meti Вчера 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
J 2016 shitet 200€ 1 muj i perdorur
Muhamed Meti
071423274
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации