Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2017

210 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UniTel 18 апр. 11:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J5
🔥 📲OFERTA E RE ME QMIME T REJA📲🔥
🔥📲 НОВА ПОНУДА НОВИ ЦЕНИ 📲🔥
072 745 745 #UNITELmobilestore
#SamsungGalaxyJ52017 - 210Eu / 12900den
#GRATIS : Xham mbrojtes dhe fotroll..
#ГРАТИС : Стаклена фолиа и фотрола..
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата
iPhone 6 6s -
iPhone 6s -
iPhone 6 320 ЕУР
iPhone 6 275 ЕУР
Кон почеток