Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2016

7 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 28 дек. 11:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

LG G2 7 000 MKD
Samsung Galaxy S6 kako nov 290 EUR
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 190 EUR
Samsung Galaxy S7 edge top sostojba 440 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J7
Samsung Galaxy J5 2016
Цена: 120 евра
Боја: CRNA
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Надворешна Состојба 8/10
Исправност на Телефонот 10/10
Гаранција: 1 Месец
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
IPHONE 7 Plus 128 Giga Nov Nekoristen 980 EUR
iPhone 5s 32Giga Kako Nov 240 EUR
Samsung Galaxy Note 5 360 EUR
Iphone XS max 512 690 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации