Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J7 2017

210 ЕУР

240 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 19 јул. 13:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge plus 320 EUR
Samsung Galaxy J7 2016  140 EUR
HTC One M9 kako nov 250 EUR
HTC One M9 vo super sostojba 230 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J7
Samsung Galaxy j7 2017 DUOS
Цена: 210 evra
Боја: Blue Silver
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Nov
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S7 Silver 400 EUR
Huawei P20 220 EUR
Samsung Galaxy s8 plus 240 EUR
iPhone X kako nov 680 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации