Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J7 2017

140 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 02 окт. 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

iPhone 6s PLUS 16GB 450 EUR
LG G6 120 EUR
Iphone x kako nov 480 EUR
HUAWEI P10  LITE  NOV 230 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J7
Samsung Galaxy J7 2017DUOS
Цена: 140 evra
Боја: Silver Blue
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче
Ул: ВС Бато Бр.5 Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
iPhone 6s 64 Giga Nov Nekoristen Vo Folija 450 EUR
SERVIS DEKODIRANJE I PROMENA NA EKRANI 0 MKD
Huawei P9 lite 4 000 EUR
iPhone 6 Plus 64GB Neverlock 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации